درب های آکاردئونی بازشو 

نرده های شاخ گوزنی
ژوئن 19, 2021
بهترین حفاظ روی دیوار حیاط و باغ
ژوئن 22, 2021
نمایش همه

مدل های درب آکاردئونی
درب های آکاردئونی بازشو  از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند، تشکیل می‌شود که در قالبی فلزی قرار گرفته و درب های آکاردئونی به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.

حفاظ روی درب

چرا استفاده از این درب به یک ضرورت تبدیل شده است؟

افزایش امنیت
مهم‌ترین وظیفه یک حفاظ افزایش امنیت محل نصب است و این کاری است که به خوبی از عهده آن بر‌می‌آید.دفاتر شرکت‌ها نیز به طور معمول شب‌ها تعطیل هستند و کسی در آنها حضور ندارد. این خالی بودن خانه و محل کار فرصتی مناسبی برای سارقین فراهم می‌کند تا به طمع غارت اموال وارد خانه یا شرکت شوند. از این‌رو می‌بایست تا جایی که امکان دارد از ابزارها و وسایل اضافی برای افزایش امنیت ساختمان بهره گرفت. دوربین مداربسته، درب ضد سرقت و درب آکاردئونی از اولین پیشنهادهای ما برای بالابردن امنیت ساختمان است.

محافظ روی درب

انواع مدل درب آکاردئونی

انواع مدل درب آکاردئونی در رنگ های بسیاری تولید میگردد که در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید حفاظ تاشو آکاردئون اقدام کرد. حفاظ آکاردئونی از کنار هم قرار دادن چندین لایه تسمه آهن با کیفیت ساخته می شود. پس از ساخت، این لایه ها به شکل ریلی یا کرکره کشویی به عنوان حفاظ پشت درب ورودی خانه یا ویلا نصب می شوند. درب آکاردئونی وزن سنگینی ندارد و به همین دلیل است که نصب و حمل آن به آسانی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547