درب آکاردئون ضد سرقت

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
ژوئن 30, 2021
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
جولای 3, 2021
نمایش همه

درب آکاردئون ضد سرقت احتمالاً قبلاً این نام را در درب ضد سرقت شنیده اید. یکی از اصلی ترین خصوصیات درب هایی که برای جلوگیری از ورود افراد متنوع به کار می رود ضد سرقت آنها است. استفاده از درهای مشترک برای انجام این کار خطرناک معنی چندانی ندارد. بنابراین درهای آکاردئونی نیز با بیشترین مقاومت و ضد سرقت نیز طراحی و ساخته می شوند. استفاده از درب آکاردئون در درب ورودی آپارتمان شما برای هر کسی که بدون اجازه شما وارد خانه شود ممنوع است. این حتی یک قلعه در فروشگاه ها و مشاغل قبل از درب شیشه ای آن خواهد بود. استفاده از این درب که به درب پرده اضافه می کند ، احتمال سرقت و سرقت را کاهش می دهد. هر دزد پس از یافتن آن دزد دریایی و آزاد کردن آن ، از سرقت زنده می ماند. باید از درب آکاردئون استفاده کنم.

حفاظ روی درب آپارتمان

مناسب ترین مدل درب آکاردئونی

متداول ترین و معروفترین مدل درب آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شکل مجموعه ای از شبکه های لوزی هستند. این مدل درب های آکاردئونی می توانند تا ۹۰ درصد امنیت ساختمان را تامین کنند. اگر بخواهید ضریب امنیت درب های آکاردئونی را بیشتر کنید، می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر کنید. هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل کردن درب آکاردئونی خود استفاده کنید.

حفاظ روی درب قیمت

نحوه محاسبه قیمت درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی از سوی سازندگان با نرخ متفاوتی اعلام می گردد .این موضوع کمی نگران کننده است. برای اینکه از قبل نسبت به هزینه های اجرای درب آکاردئونی براوردی داشته باشید لازم است تا با این سازه محافظ بیشتر آشنا شوید. استفاده از حفاظ درب آپارتمان ضروری است ولی این موضوع نباید موجب سودجویی برخی از سازندگان شود. به طور کلی برخی عوامل روی قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر می گذارند و موجب نوسان قیمت می شوند. شکل ظاهری این سازه شبیه نرده های ضربدری است ولی تجهیزات مختلفی در ساخت آن استفاده می شود. هر کدام از این لوازم و یراق آلات با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که در نهایت قیمت ها را بالا و پایین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547