بهترین حفاظ نرده ای روی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
نرده کشی روی دیوار خانه
ژانویه 30, 2021
حفاظ شاخ گوزنی
نرده حفاظ لبه دیوار ساختمان
فوریه 1, 2021
نمایش همه
حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار


بهترین حفاظ نرده ای روی دیوار:

حفاظ شاخ گوزنی راهکاری ایده ال برای حفاظت از خانه های شما است. بهترین حفاظ نرده ای روی دیوار قادر است بهترین نگهبان خانه شما باشد. محافظ ساختمان حفاظ شاخ گوزنی زیبایی و قیمت به صرفه ای دارد. در این شرکت شما نرده شاخگوزنی را به صورت منصفانه می توانید تهیه نمایدد انواع نرده روی دیوار با توجه به شرایط محله و شرایط خانه شما تغییر می کند و برای هر ساختمان و هر دیواری یک نرده روی دیوار قابل قبول است.

حفاظ شاخ گوزنی توانسته است تا حد بسیار بالایی ایمنی ساختمان ها را برطرف کند. انواع مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی تولید شده است . بهترین حفاظ شاخ گوزنی ، نرده حفاظ شاخ گوزنی است که با جوش co2 و رنگ الکترو استاتیک تولید شود. در هر متر حفاظ شاخ گوزنی حدود ۱۵۰ نقطه باید جوشکاری شوند . جوش الکترود برای این کار به هیچ وجه مناسب نیست ،لذا نوعی از نرده حفاظ شاخ گوزنی که با نام درجه ۲ و جوش الکترود با رنگ مایع تولید میشود به هیچ وجه برای این کار مناسب نیست .
استحکام حفاظ بر روی دیوار بیشتر شده و از صدمات ناشی از تکان های حفاظ بر روی دیوار کاسته می شودو امکان اسیب به دیوار به حداقل ممگن می رسد.

حفاظ شاخ گوزنی با شاسی میلگرد
حفاظ هایی که برای شاسی انها از دو عدد میلگرد نمره ۱۰ به صورت طولی استفاده می شود مقاومت کمتری نسبت به حفاظ هایی که روی شاسی پروفیل کار می شوند دارند. در جنبه های دیگر استفاده از میلگرد طولی به عنوان شاسی می توان به قیمت ارزان تر این مدل حفاظ را نسبت به سایر حفاظ های دیگر در نظر داشت :

انواع بستر های موجود (محل نصب حفاظ)
یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هنگام نصب حفاظ بستر کار می باشد
بستر کار به چندین قسمت تقسیم می شود که به صورت زیر می باشد.
بستر با درپوش سنگی
بستر با درپوش فلزی
بستر بدون درپوش
دیوار ساخته شده با بلوک های سفالی
دیوار ساخته شده با بلوک های سیمانی
دیوار ساخته شده با آجرهای فشاری
دیوارهای آماده بتنی
دیوارهای فلزی

 

عوامل موثر در قیمت و هزینه نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.

قیمت به چند فاکتور بستگی دارد از جمله :
• ضخامت میلگرد
• تعداد (تراکم)
• نوع جوش
• ارتفاع
• نوع رنگ و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603