تولید کننده انواع حفاظ‌ آکاردئونی و درب آکاردئونی کرکره ای کشویی

آردواز یا سر درب ورودی
اسفند ۲۱, ۱۳۹۷
نرده بالکن
اسفند ۲۱, ۱۳۹۷

درب آکاردئونی به دربی می‌گویند که به‌صورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود . طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار مشکل می باشد. از این رواستفاده و نصب حفاظ های آکاردیونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

 

حفاظ درب اکاردئونی

حفاظ درب ضد سرقت لیست قیمت درب اکاردئونی ،قیمت درب آپارتمان، قیمت حفاظ آکاردئونی،قیمت حفاظ کشویی

انواع مختلف حفاظهای آکاردیونی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد ، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد. حفاظ آکاردئونی با استفاده از با کیفیت ترین تسمه ها با ابعاد ۵ در ۲۰ و کلاف دور تشکیل شده از قوطی ۴۰ در ۶۰ میباشد.

درب اکاردئونی پیچ

 

لازم به ذکر است که طول هر گل ۵۰ سانتی متر است . یکی از مزیت های درب اکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. استفاده از حفاظ های آکاردئونی برای محل های مختلف در عین استفاده از انواع حفاظ از قبیل حفاظ شاخ گوزنی ، مزایای متعددی دارد که می توان از جمله آنها به موارد ذیل اشاره نمود.

نقش و اهمیت حفاظ آکاردئونی در آپارتمان

حفاظ پشت در آپارتمان آکاردئونی امروزی تبدیل به یک امری ضروری شده است و آپارتمان بدون حفاظ در واقع جولانگاه دزدان و سارقان خواهد بود. آپارتمان ها دارای مزیت هایی برای زندگی هستند اما در این میان معایبی را نیز می تواند در آنها مشاهده نمود. با توجه به عدم شناخت همسایه ها در آپارتمان های امروزی نسبت به هم، خطر سرقت همیشه یکی از خطرات محتمل در آنها است. در این مواقع است که اهمیت و نقش حفاظ در آپارتمان خود را جلوه گر نموده و پا به میدان می گذارد. حفاظ آکاردئونی انواع مختلفی از حفاظ درب آپارتمان های امروزی وجود دارد که هر کدام از آنها نقش و وظیفه خاص مربوط به خود را دارا می باشند. استفاده از این محافظ های ضد سرقت برای هر واحدی در آپارتمان لازم و ضروری بوده و اجتناب از به کار بردن آنها می تواند هزینه های جبران ناپذیری را برای مالکان به دنبال داشته باشد. حفاظ آهنی پنجره، حفاظ آکاردئونی و حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ های معمول و رایجی هستند که در هر خانه ای وجود آنها لازم است.

مشاور حفاظ ضد سرقت در آپارتمان

اگر برای نصب درب آکاردئونی خود نیاز به یک مشاور داشته و اطمینان کافی به حفاظ های موجود ندارید به راحتی می توانید با مشاوران ما در مرکز صنایع فلزی حفاظ مارکت آهن سازه به گفتگو پرداخته و موارد و نکات لازم را از آنها خواستار شوید. درب آکاردئونی حفاظت از خانه و ویلای شما تنها با درب آکاردئونی امکان پذیر است. حفاظ درب آپارتمانی که غیر قابل نفوذ باشد و امنیت خانه را دو چندان کند می تواند انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه ای باشد. پس خرید حفاظ آکاردئونی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از صنایع فلزی حفاظ مارکت به راحتی امکان پذیر است. قیمت درب و حفاظ آکاردئونی ساختمان را از طریق تماس با کارشناس فروش ویژه حفاظ مارکت خواستار باشید.

قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی قادر است در مکان های مختلفی نقش نمایی کند. حفاظ درب آپارتمان و حفاظ مغازه ها از جمله نقش های حفاظ آکاردئون است. قیمت حفاظ درب آپارتمان با توجه به طرح و اندازه ای که مورد نظر مشتری باشد تعیین می شود برای آگاهی از لیست قیمت با شماره تماس ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل فرمائید. صنایع فلزی حفاظ مارکت با سابقه چند دهه در تولید حفاظ و نرده روی دیوار، درب آکاردئونی، درب ویلایی و سقف آردواز از جمله محصوات تولید شده در صنایع فلزی آهنسازه است. اگر امنیت، زیبایی و استواری می خواهید درب آکاردئونی حفاظ مارکت را امتحان نمایئد. خرید مستقیم از تولید کننده درب آکاردئونی می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد. تیم صنایع فلزی آهن سازه با تولید بهترین حفاظ ساختمان شعاری دارد؛ کیفیت را می فروشیم و رضایت را می خریم.

 

درب اکاردئون

 

دارا بودن ضریب امنیت بالا:

طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار مشکل می باشد از این رواستفاده و نصب حفاظ های آکاردیونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد.

 

لیست قیمت حفاظ پشت درب آکاردئونی

  درب اکاردئونی سه لوزی (۲ خم) مترمربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی سه لوزی (چهار خم) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب اکاردئونی سه لوزی تسمه نقش دار(چهار خم) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب اکاردئونی مدل چهار لوزی متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی چهار لوزی (تسمه نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل ایتالیایی متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب اکاردئونی مدل ایتالیایی (تسمه نقش دار)متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل پیچ(شکلاتی) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی (تسمه ی نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوبل(پرچ مخفی) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوبل پرچ مخفی(تسمه نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سلطنتی(تسمه نقش دار) متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی متر مربع ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  هزینه حمل و نقل و نصب محصول (تهران) ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
  هزینه حمل و نقل و نصب محصول (حومه) ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
هزینه نصب قفل مخفی همراه با قفل کتابی ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳-۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴

 

درب آکاردئونی

 

دارا بودن زیبایی ظاهری:

ظاهر حفاظ های آکاردئونی بسیار زیبا می باشد و می تواند بر زیبایی ظاهری ساختمان بیفزاید. علاوه بر این مساله این نوع حفاظ ها به دلیل آنکه نور را از خود عبور می دهند مانعی برای عبور نور از پنجره ها به داخل محل نمی باشند از این رو برای پنجره های ساختمان ها بسیار مناسب می باشند.

 

درب اکاردئونی تمام گل

 

درب آکاردونی دارای استحکام بی نظیر:

انواع مختلف درب آکاردئون بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد.

 

حفاظ اکاردئونی

 

درب آکاردئون دارای قیمت مناسب:

حفاظ درب آکاردئونی به دلیل مشبک بودن نسبت به سایرانواع حفاظ ها که یک پوشش کامل و بدون شیار هستند، از وزن کمتری برخوردار است زیرا متریال کمتری نسبت به حفاظ های مشابه در ساخت حفاظ های آکاردئونی به کار برده شده است، این امر موجب می شود که قیمت حفاظ های آکاردئونی نسبت به دیگر حفاظ ها کمتر باشد و همچنین وزن کمتری نسبت به انواع حفاظ های موجود داشته باشند که این موضوع حمل و نقل آنها را نیز آسان تر می نماید.

 

پنجره اکاردئونی کشویی

به طور کلی برخی عوامل روی قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر می گذارند و موجب نوسان قیمت می شوند. شکل ظاهری این سازه شبیه نرده های ضربدری است ولی تجهیزات مختلفی در ساخت آن استفاده می شود. هر کدام از این لوازم و یراق آلات با کیفیت متفاوتی تولید می شوند که در نهایت قیمت ها را بالا و پایین می کنند.

 

درب نفش دار اکاردئونی اپارتمان

یکی از مزایای انواع درب حفاظ آپارتمان امکان استفاده از قفل های ایمنی مخفی روی درب است. برای بالا بردن امنیت درب های ضد سرقت اکاردئونی از دو نوع قفل استفاده می شود. برای باز کردن این درب لازم است تا هر دو قفل باز شوند. با باز کردن یکی از قفل های نصب شده در حفاظ، امکان باز شدن درب وجود ندارد. معمولا همه درب های استاندارد ضد سرقت دارای قفل توکار و روکار هستند. قفل های توکار امنیت بسیار بالایی دارند و به سادگی باز نمی شوند. اما استفاده از قفل های روکار اویز به هر تعدادیکه بخواهید وجود دارد. هر کدام از این قفل ها می تواند در ورود سارقین مانع ایجاد کند. اگر می خواهید از قفل های بیشتری استفاده کنید این موضوع را با سازنده درب آکاردئونی در میان بگذارید. هزینه ساخت درب بستگی به تجهیزات جانبی ان دارد.

 

قفل مخفی اکاردئونی

این نوع درب ها کشویی آکاردئونی با تسمه های فلزی و پیم های فلزی به هم وصل شده اند این مجموعه در قاب فلزی قرار گرفته است. نوع باز شوی درب به صورت ریلی است و از انواع حفاظ درب ریلی اکاردئونی محسوب می شوند. کارایی اصلی این سازه برای بالا بردن امنیت ساختمان است. بررسی ها نشان می دهد که کارایی یک درب اکاردئونی استاندارد بالای ۹۰ درصد است. برای اینکه سازه بتواند بالاتر از نود درصد امنیت ساختمان را تامین کند لازم است تا طبق استانداردهای مشخص ساخته شود.

 

اکاردئونی بالکن تراس حفاظ کشویی

 

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

استفاده از حفاظ های ثابت روی درب ورودی آپارتمان از لحاظ کاربری و شکل ظاهری چندان رایج نیست. درب های آکاردئونی از انواع درب های ضد سرقت متحرک و تاشو هستند. نحوه ساخت این سازه طوری است که قابلیت جمع شدن را دارد. زیبایی و استحکام دو عنصر مهم در طراحی و ساخت حفاظ ضد سرقت هستند که یکجا در این محصول وجود دارد. با نصب درب آکاردئونی خانه شبیه به زندان نمی شود. طرح های سه گل و چهارگل و پنج گل روی درب علاوه بر ایجاد مقاومت بیشتر، شکل ظاهری سازه را چشم نوازتر می کند. درب آکاردئونی فلزی از زیباترین و کم جاترین سازه های امنیتی ساختمان است.

 

درب اکاردیون

 

استفاده از پنجره اکاردئونی در فضا های مختلف

استفاده از این نوع حفاظ کشویی پنجره ها در فضاهایی مانند بالکن تراس و پذیرایی منازلی که به حیاط متصل هستند بسیار مرسوم است. این نوع پنجره ها عوامل جدا کننده مناسبی برای محیط هایی همچون فضاهایی که ارتباط بیرونی در آنها اهمیت دارد را شامل می شوند.

 

حفاظ پنجره کشویی اکاردئونی

درب اکاردئونی نوعی از درب محافظ کشویی است که اغلب برای محافظت از درب جلوی واحدهای آپارتمانی و فروشگاه ها استفاده می شود و در مواردی مانند مغازه ها ، انبارها و سایر مکان ها استفاده می شود. حفاظ اصلی حفاظ آکاردئونی کمربندهای فلزی است که به کمک پین های فلزی به هم وصل می شوند و در یک قاب فلزی قرار گرفته اند که در محور عرض درب می چرخد به گونه ای که کمترین فضای را در راه پله اشغال کرده و مزاحمتی ندارد.

درهای مختلف آکاردئونی در بازار معرفی شده اند که نام های مختلفی دارند اما رایج ترین آنها مدل سه گل یا سه گل خم است که دارای امنیت حداکثر ۸۲٪ می باشد. در بدنه درب طراحی شده و همچنین از حلقه های قفل بیشتری استفاده شده است.

درب آکاردئون یکی از محصولات محافظی است که می توان با استفاده و نصب روی کلیه مدل درب ها ، امنیت کلی ساختمانها و واحدهای آپارتمانی را تأمین کرد. درب آکاردئونی به دلیل طراحی از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار است ، به همین دلیل مورد توجه قرار می گیرد. نصب و اجرای یک درب آکاردئونی درب فلزی سه لایه ضد قفل می تواند از ورود افراد ناخواسته به مکان های مختلف جلوگیری کند و این محصول را بسیار محبوب کند.

استفاده از مدلهای مختلف درب آکاردئونی کشویی یا تاشو برای کلیه ساختمانها با کاربردهای مختلف از اهمیت ویژه ای در محافظت از سارقان در درب آکاردئونی برخوردار است.درب آکاردئونی درب آکاردئونی در مدلهای مختلفی تولید شده است که با خرید و نصب آن در کلیه مدلهای درب آپارتمان قابل اطمینان است.درب آکاردئونی نه تنها برای ورودی های اصلی ساخته شده است.

درهای آکاردئونی همچنین در سایر قسمتهای ساختمان مانند پنجره ها و بالکن های طبقه اول قابل نصب است. Accordion Door Shield یک آپارتمان کرکره ضد سرقت و ایمن است که امنیت ساختمانهای مسکونی را تقویت می کند. درب آکاردئونی قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی:قیمت هر متر مربع درب تاشو ۳ قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی شیک لوکس قیمت در هر متر مربع درب تاشو تاشو قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی رویال قیمت هر متر مربع درب تاشو ۴ گل و قفل فانتزی برای نصب یک ساختار آکاردئونی جامد نیازی به حکاکی و تخریب وجود ندارد. حتی در راهرو و بیرون آپارتمان ، دیوار مجاور درب ورودی صدمه دیده و آسیب نبیند.

نصب درب آکاردئونی روی قاب و قاب درب است ، بنابراین هیچگونه مته یا پیچ یا جوشکاری روی دیوار انجام نمی شود. کل سازه با جوش های استاندارد به قسمت فلزی قاب درب ورودی ساختمان تعبیه شده است. نصب حفاظ آکاردئونی به همسایگان آسیب نمی رساند و باعث ایجاد سر و صدای اضافی نمی شود. به تعداد ردیف لوزه ها ارتفاع حفاظ گل گفته می شود.

 

همان طور که گفته شد حفاظ‌های آکاردئونی انواع و طرح‎‌های گوناگونی دارند که در زیر به آنها می‌پردازیم:

 

طرح درب آکاردئونی سه گل چهارخم
طرح درب آکاردئونی ایتالیایی
طرح درب آکاردونی پیچی
طرح حفاظ آکاردئونی سه گل پرچ مخفی
طرح حفاظ آکاردونی تمام گل پرچ مخفی
طرح درب آکاردئون سه گل سلطنتی
طرح حفاظ پشت درب آکاردیونی تمام یا پنج گل سلطنتی

حفاظ آکاردئونی ، درب کرکره‌ای ، فروش درب آکاردئونی ، حفاظ درب

تصاویر حفاظ آکاردئونی و درب آکاردئونی کرکره ای کشویی

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ