آردواز یا سر درب ورودی

محافظ آهنی پشت در آپارتمان
گارد پشت درب آپارتمان – حفاظ اکاردونی
مارس 15, 2019
حفاظ آکاردئونی
قیمت حفاظ ضدسرقت آکاردئونی
مارس 12, 2019

آردواز یا سر درب ورودی

سقف شیروانی (آردواز)چیست ؟
سقف شیروانی یا آردواز، به سقف هایی میگویند که:
1) اگر از زاویه ی روبروی کار نگاه کنیم به شکل مثلث با شیب کم و بعضا شیب تند هست
2)از وسط نوک سقف مانند نوک بالایی مثلث بالا بوده
3)دو طرف سقف به صورت شیب پایین آمده اند. حالا بستگی به سلیقه یا محیط دارد که شما شیب تند استفاده کنید یا شیب کند.
همچنین در زبان انگلیسی به آن gable roof (سقف دو طرفه با شیب تند) و همچنین hip roof (سقف چهار طرفه با شیب کم) میگویند اما این دو باهم تفاوت هایی دارند که در شکل این سقف ها، کاملا واضح هست که تفاوت آنها به چه صورت است.
اگرسقف‌ شیروانی با شیب کم و یا با شیب حداقل انتخاب می کنید، باید دقت کنید که در چنین مواردی امکان نفوذ عوامل طبیعی مانند باد و باران بیشتر می‌شود، لذا باید نوع چینش پوشش نهایی شیروانییا همان “تایل”با دقت زیادتری انجام شود.
گروه فلزی حفاظ مارکت راه را جهت انتخاب سقف شیروانی برای خریداران محترم راحت نموده و هموطنان عزیز می توانند با مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان گروه حفاظ مارکت ، راهنمایی های لازم را در مورد انتخاب و قیمت انواع آردوازدریافت نمایند.
آردواز جزء اولین محصولات برای پوشش سقف شیروانی به شمار می رود، تا جایی که بخش عمده ای از مشتریان تمامی محصولات پوشش سقف را در اولین مرتبه با نام اردواز یاد می کنند. ورقه های آرداواز را به صورت پله ای و با شیب های متفاوت در سطوح بالایی ساختمان بر روی نمای اصلی ساختمان،بالای پنجره ها، سقف ساختمان های ویلایی، پوشش آلاچیق، اتاقک‌های کلبه‌ای، سردر ورودی مجتمع ها و… نصب می‌گردد. صفحه های آردواز از پیش رنگ شده نیست و ظاهر آن رنگ بتن را تدائی می‌کند و قابلیت رنگ پذیری دارند. **گروه صنعتی حفاظ مارکت توانا در تولید و ساخت سقف کاذب -شیروانی- ساخت آلاچیق- آردواز سقف شیروانی شیب دار با انواع مصالح و طرح های مدرن و سنتی کلاسیک مطابق با سلیقه خریداران محترم می باشد. **شرکت حفاظ مارکت با بهره گیری از کارگاههای مجهز و دستگاه‌های پیشرفته آردواز سقف شیروانی شیبدار را با بالا‌ترین کیفیت تولید می‌نماید. کار‌شناسان نصب ما قادرند پروژه نصب آردواز و سقف آلاچیق را حتی کمتر از یک روز اجرا نمایند، البته متراژ و نحوه اجرا در زمان نصب بسیار مهم می‌باشند.

تصاویر سقف شیروانی یا آردواز

Call Now Buttonمشاوره تلفنی