گارد جلوی درب حفاظ آکاردئونی

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار
محافظ دور دیوار قیمت
فوریه 16, 2021
حفاظ دیواری محوطه
قیمت خرید نرده حفاظ آهنی برای دیوار ساختمان
فوریه 18, 2021
نمایش همه
حفاظ درب آکاردئونی

درب محافظ آپارتمان

درب آکاردئونی محافظ پشت در آپارتمان که به صورت خلاصه آن را گارد جلوی درب حفاظ آکاردئونی هم می نامند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند معمولاً جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری هم احتمالاً همانطور که گفته شد ، الهام گرفته از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن ها اشاره دارد.

همین ویژگی تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است که کاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید، و یا اینکه راه پله ی کوچکی دارید،‌ درب آکاردئون جلوی در خانه  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

حفاظ آکاردئونی با نام های دیگری چون حفاظ کشویی ، درب کشوئی ، درب کرکره ای نیز به این نوع حفاظ درب آپارتمان به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. حفاظ آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد. درب آکاردئونی خود را امروز سفارش دهید.

سفارش این محصول امنیتی آسان است! با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ _۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده حفاظ در آپارتمان حفاظ مارکت رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب درب آکاردئونی تهران و کرج و یا درب آکاردئون در غرب یا شرق و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم. سفارش درب آکاردونی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن فقط سه روز وقت می گیرد.

حفاظ ضد سرقت درب پشت آپارتمان یکی از روش هایی است که برای امنیت خانه مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر بگیرید که برای امنیت خانه یکی از مهمترین روش ها این است که جلو راه سارقین بسسته شود. با توجه به اینکه نرده حفاظ ضد سرقت یکی از معمول ترین روش ها است بنابراین شما با وجود این حفاظ می توانید خانه خود را از سارقین حفظ کند. طرح ها و رنگ های مختلف نرده کرکره ای که در بازار موجود است سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603