ولید حفاظ شاخ گوزنی – تراکم محافظ بالای دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی -نرده حفاظ روی دیوار
آگوست 28, 2021
قیمت حفاظ آکاردئون – انواع درب حفاظ آکاردئونی
آگوست 31, 2021
نمایش همه

ساخت حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای بزرگ به ویژه در پایتخت تهران از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار به طور وسیع استفاده می گردد و درخواست در این شهرها سیار زیاد میباشد .  برای تولید حفاظ شاخ گوزنی ویژگی ها و ریز بینی های های خاصی رعایت می شود و افراد با تجربه در این زمینه سعی دارند که با فراهم ساختن شرایط خاص در ساخت این محصولات امکان استفاده از آنها را گسترده کنند . با استفاده از جوشکاری فلزات مختلف حفاظ شاخ گوزنی تولید می شود.

حفاظ فلزی دیوار

تراکم محافظ بالای دیوار 

حفاظ های شاخ گوزنی همان طور که پیش تر گفته شد، در رنگ ها، تراکم ها و ارتفاعات متنوع تولید می شوندکه تمامی این موارد فاکتور هایی هستند که قیمت حفاظ شاخ گوزنی را تعیین می کنند. علاوه بر آن نوع اتصال حفاظ به نمای دیوار هم در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.حفاظ ها به دو صورت جوش CO2 و جوش الکترود به نما نصب می شوند که در بالا به بررسی هر کدام پرداختیم تمامی فاکتور های نام برده شده در بالا روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر می گذارند.بنابراین صحبت از قیمت روز انواع نرده حفاظ در این جا میسر نیست و بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق با دفاتر فروش تماس (۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳)حاصل نمایید.

محافظ بالای دیوار

قیمت محافظ بالای دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی گونه ای از نرده حفاظ با استفاده از کمترین طراحی و به شکل ساده ساخته شده و هنوز هم به علت پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی در ۳ردیف اصلی و ۳ردیف فرعی ساخته و تولید میگردد . از آنجا که تولید حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دستگیر نبودن و آسان جوش دادن برای یک جوشکار راحت است و به زبان خودمانی تعداد زیادتری تولید میکند قیمت حفاظ شاخ گوزنی نصبت به دیگر حفاظ ها پایین تر است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603