هزینه نصب حفاظ بالای دیوار

حفاظ بالای دیوار
گل نرده بالای دیوار تهران
فوریه 9, 2021
حفاظ بالای دیوار تهران
امنیت کدام حفاظ بالای دیوار بهتر است
فوریه 11, 2021
نمایش همه
محافظ دیوار

حفاظ نمای دیوار

 

 

بررسی رنگ و ظاهر حفاظ دیواری مدل نخل مرداب
با خرید حفاظ بالای دیوار به شکل نخل مرداب می توانید با توجه به ویو و نمای بیرونی ساختمان در هر رنگی می توانید سفارش دهید ولی اغلب پر مصرف ترین رنگ ها برای خرید حفاظ به رنگ های مشکی, سفید, قهوه ای سوخته می باشد.

شرکت “رعد جوش آهن سازه” با بیش از دو دهه فعالیت در تولید انواع درب ضد سرقت آکاردئونی, حفاظ روی دیوار, نرده راه پله و بالکن و … هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ حفاظ دیواری مدل نخل مرداب برای خریدار ندارد.

از ویژگی های حفاظ دیواری مدل نخل مرداب این است که شما می توانید با خرید و نصب حفاظ علاوه بر اینکه به ایجاد امنیت محیط زندگی و یا محل کار خود اقدام می نمایید می توانید به ظاهر و نمای خارجی دیوارهای ساختمان خود جلوه ی ویژه ای داده و از جذابیت خاص بر خوردار نمایید.

از لحاظ امنیت هم این مدل حفاظ ها در نسل جدید از ایمن ترین مدل های حفاظ دیوار ساختمان به شمار می روند و با اتافاع ۸۰ تا ۱۲۰ متری خود در ردیف های یک متری تولید می گردد که به دلیل وجود شاخه های انبوه و زیادی که در بالای خود دارد کاملا مانع به دسترسی می گردد با اینکه عرض این مدل حفاظ روی دیوار از مدل های بوته ای و شاخ گوزنی کمتر می باشد ولی از امنیت بالاتری برخوردار است.

قیمت مقرون به صرفه حفاظ دیواری مدل نخل مرداب از دیگر ویژگی های این مدل می باشد با خرید و نصب حفاظ می توان امنیت محیط خود را تضمین نمود و امکان سرقت از محیط منزل و یا محل کار به حداقل ممکن رساند. با خرید حفاظ به قیمت خیلی مناسبی که دارد با هیچ روش مشابهی شما نمی توانید تا این حد و اندازه امنیت بالایی را برای خود فراهم نمایید.

شکل ظاهری این نوع حفاظ به این صورت است که در انتهای شاخه های قوس دار گلی شبیه به گل مرداب وصل شده است. در این مدل حفاظ دیوار ساختمان شاخه های گل مرداب به صورت قرینه از پایین به هم و شاسی وصل می باشند که شاسی حفاظ به طول تقریبی یک متر می باشد, روش نصب حفاظ برای حفظ ظاهر زیبای آن به این شکل است که شاسی ها در هنگام نصب باید در کنار هم چیده شود تا تقارن آن به هم نریزد.

 

حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای هر شاخه می باشد. این حفاظ نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارد. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.

حفاظ نخل مرداب
این نرده حفاظ روی دیوار که بعد از حفاظ لیلیوم طراحی شده و این طراحی طبیعتا معایب و محاسنی را به همراه دارد. در این نوع نرده حفاظ روی دیوار به دلیل دست گیر بودن و رنگ طلائی لیلیوم که در صورت رنگ آمیزی غیر اصولی به تدریج کم رنگ یا از حالت طلائیرنگ به و این گونه از حفاظ روی دیوار همانند دیگر حفاظ این گونه طراحی در پایین به دلیل ایجاد امنیت بیشتر این نوع حفاظ است.

نرده حفاظ روی دیوار مدل مرداب
این نوع نرده حفاظ روی دیوار که همان طور که دربالا امد به دلیل شکل غنچه های بالا که تصور گل مرداب را ایجاد میکرد به این نام شناخته شد. نوع جوشکاری این گونه از حفاظ حتما میبایست از نوع این نرده حفاظ بیشتر در رنگهای سفید و قهوای سوخته سفارش داده شده و زیبا تر به نظر میرسد .و همان طور که در بالا آمد دیگر از آن رنگ های پتینه طلائی و مسی خبری نیست و عرض نرده حفاظ لیلیوم را هم پوشش میدهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603