نرده سنتی روی دیوار

نرده حفاظ لبه دیوار
اکتبر 20, 2020
حفاظ خوشه ای گندمی
اکتبر 22, 2020
نمایش همه

نرده سنتی روی دیوار

بهترین حفاظ برای روی دیوار کدام است ؟
در حال حاضر حفاظ هایی که با عنوان حفاظ روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا در بازار موجود هستند، به عنوان نرده حفاظ کاربرد دارند و برای استفاده روی دیوار حیاطی و باغ ویلا به کار میروند . نرده سنتی روی دیوار که با نام حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند دقیقا مانند نرده های زندان بلند هستند و عبور از روی این حفاظ های ساده امکان پذیر است . معمولا سارقینی که اقدام به عبور از دیوار میکنند، آمادگی جسمانی بالایی دارند و سبک وزن هستند، پس باید حفاظی استفاده کنیم که بتواند مانع خوبی برای این افراد باشد. بخاطر داشته باشید که نرده و حفاظ جز سایر وسایل مصرفی نیستند که قابل تعویض باشند، پس باید حفاظی را انتخاب کنید که از خرید آن پشیمان نشده و یک بار برای همیشه هزینه نمایید. امروزه نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که بهترین حفاظ های روی دیوار عبارتند از حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته ای و حفاظ نخل مرداب . طبق نظرات مشتریان حفاظ شاخ گوزنی بهترین و ایمن ترین نوع حفاظ های روی دیوار است که برای محافظت از ساختمان. به عنوان نرده روی دیوار مورد استفاده قرار میگیرد. حفاظ های شاخ گوزنی، نیزار، حفاظ بوته ای خاری و امثال اینها تقریبا در یک سطح از نظر ایمنی قرار دارند اما حفاظ لیلیوم یک لول از همه آنها بالاتر و از نظر اکثریت مشتریان ما زیبا تر می باشد .

زمان تحویل از شروع سفارش نرده حفاظ روی دیوار چند روزه است ؟
زمان تحویل حفاظ های روی دیوار پس ازتایید پیش فاکتور برای متراژهای معمول ۵ الی ۶ روز کاری می باشد . که ممکن است این زمان با توجه به میزان کار ساخت طولانی تر باشد .

مشاوره رایگان خرید نرده حفاظ دیوار به چه صورت است ؟
تمامی مشتریان گرامی در تهران و کرج میتوانید برای سفارش اندازه گیری متراژ دیوار با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ تماس حاصل فرمایند و برای سایر شهرهای کشور طبق اندازه حفاظ روی دیوار ارسال میگردد .

هزینه اجرت ساخت و نصب نرده حفاظ روی دیوار چگونه محاسبه میگردد ؟
اجرت نصب نرده حفاظ دیوار روی دیوارهایی که سطح همسان ندارند بالاتر است . به این دلیل که هم در مرحله تولید و ساخت حفاظ باید ارتفاع را بالاتر و پایین تر در نظر بگیرند تا در نگاه کلی هم سطح به نظر برسند و هم نصاب کار بسیار مشکل و خطرناکی دارد چرا که پایینتر قرار گرفتن حفاظ در یک قسمت، کل امنیت آن را زیر سؤال خواهد برد. حفاظهای دیواری به دلیل کاربرد برای تأمین امنیت و نه صرفا زیبایی طراحی میشوند که در ارتفاع، تراکم، وزن، رنگ و نوع جوشکاری مختلفی تولید میگردند که تمامی این عوامل در قیمت خرید حفاظ آهنی دیوار مؤثر هستند و به تناسب بر روی سختی نصب و اجرت نصب حفاظ حیاطی هم اثر میگذارند.
حفاظ مدل نخل مرداب و ویژگی های آن
حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می رود. می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارد. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است. از دیگر ویژگی های این حفاظ می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی توانید امنیتی در حد امنیت حفاظ ها فراهم کنید.

حفاظ روی دیوار نخل ، حفاظ نخل روی دیوار ، حفاظ مدل نخل حفاظ مدل نخل مرداب و ساختار آن
حفاظ مدل نخل مرداب شامل شاخه هایی قوس دار است که بر قسمت انتهایی آن ها گلی شبیه به گل های مرداب وصل شده. در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت قرینه متصل هستند. گل ها متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت گل های حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل هاست. در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل تقریبا به حالت تخت در آمده. شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603