محافظ درب آپارتمان

محافظ فلری بالای دیوار
آگوست 7, 2021
رنگ نرده حفاظ بالای دیوار
آگوست 9, 2021
نمایش همه

همیشه پیشگیری و حفظ جوانب احتیاط لازم بوده زیرا که در صورت بروز حادثه، احتمالاً یا غیرقابل جبران خواهد بود، و یا اینکه جبران آن بسیار سخت است. امروزه با افزایش شهرنشینی، گسترش آپارتمان ها و زندگی در آن‌ها را شاهد هستیم. اهالی یک منطقه و محله دیگر مانند سابق یکدیگر را نمی شناسند و همین موضوع نرخ سرقت ها را هم افزایش داده . از طرفی دیگر و وجود تکنولوژی ها به روز و جدید و مدرن و ابزار امنیتی متنوعی همچنان روش‌های سنتی تر و قدیمی تر مرسوم هستند و کارایی خود را هم کماکان حفظ کرده اند. یکی از علت های این امر را می توان تفاوت نرخ قیمت ابزار حفاظتی سنتی‌تر و تکنولوژی‌های روز و مدرن دانست. محافظ درب آپارتمان یکی از مرسوم ترین ابزار حفاظت است که می تواند یک لایه اضافه امنیتی به درب ورودی منزل، پارکینگ، مغازه، کارگاه یا … شما اضافه کند.

حفاظ روی درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی چیست ؟

درب آکارئونی اصطلاحا به حفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده برای فضاهای بسیاری استفاده می گردد که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می گردد همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.

محافظ روی درب

درب آکاردئونی تک لنگه:

دربهای آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می گردند این مدل درب آکاردئونی، برای آپارتمانهای مسکونی و اداره ها بسیار مناسب میباشند قفل اصلی درب اکاردیونی تک لنگه، در یک سمت آن تعبیه شده و این مدل حفاظ های آکاردئونی از لحاظ زیبایی با درب آپارتمان هماهنگ بوده و مهمترین حفاظ برای درب اصلی خانه هستند. دربهای آکاردیونی تک لنگه در مکانهای کوچک و راه پله های تنگ هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. این مدل درب آکاردئونی ، به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547