قیمت محافظ آپارتمان – بهترین محافظ روی درب آپارتمان

فروش محافظ فلزی بالای دیوار – حفاظ کشی روی دیوار
ژوئن 27, 2021
فروش نرده دیوار شاخ گوزنی – محافظ دیواری
ژوئن 29, 2021
نمایش همه

درب آکاردئونی روی درب منزل  به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.

محافظ درب

درب آکاردئونی تا چه میزان امنیت را افزایش می‌دهد ؟

اغلب قفل‌سازان براین باورند که حفاظ آکاردئونی یا درب اکاردئونی سطح بسیار بالایی از امنیت را ایجاد می‌کنند. آن‌ها اعتقاد دارند که شکستن قفل این نوع درب‌ها کار بسیار دشوار و اغلب نشدنی است. آمارها نشان می‌دهد که حفاظ آکاردئونی قادر است حتی تا ۹۰ درصد امنیت یک ساختمان را به طور کامل تأمین کند.

حفاظ روی درب

قیمت محافظ روی درب آپارتمان :

قطعا هرچه جنس حفاظ بهتر و مستحکم تر باشد، خود حفاظ هم مقاوم تر می باشد و امنیت بیشتری را فراهم می کند. طرح های متنوع آکاردئون: یکی از عوامل موثر در قیمت این نرده ها طرح ها و انواع مدل های مختلف حفاظ آکاردئونی است که هرکدام از طرح ها قیمت مختلفی دارد. این فاکتور تاثیر زیادی در قیمت گذاری نهایی درب شما دارد. رنگ: رنگ های مختلف این درب ها دارای قیمت های متفاوتی است و می توان قبل از خرید به تفاوت قیمت ها توجه کرد. و بعد از بررسی براساس سلیقه خودتان یک رنگ را انتخاب کنید.

قیمت نصب درب آکاردئونی در کرمانشاه محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *