قیمت حفاظ شاخ گوزنی – تولید و نصب حفاظ دیوار

حفاظ شاخ گوزنی – عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی
آگوست 21, 2021
حفاظ آکاردئونی روی در آپارتمان – بهترین حفاظ درب آپارتمان
آگوست 23, 2021
نمایش همه

عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و وزن آن می تواند متغیر گردد . هر چقدر که تراکم شاخه‌ها و میلگرد به کار رفته بالاتر رود قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.در مناطق خارج از شهر با توجه به خلوت‌تر بوده و این‌ که سارق زمان بیشتری را می‌تواند برای برش میلگردها در نظر گرفته باشد، لازم و مهم است که حتما از نرده های با تراکم بالاتر استفاده گردد که البته قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. در صورتی که از درب فلزی خوب نیز برای ورودی استفاده کنید این قابلیت خیلی بیشتر خود را نشان خواهد داد.

شیک ترین حفاظ دیواری

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی به این راحتی و آسانی ها که دیده می شود هم نیست. برخی استانداردهای مربوط به تولید باید رعایت گردد تا ایمنی نرده آهنی شاخ گوزنی کاملا تضمین شده باشد. فاصله میلگردها، محل نصب آنها، ارتفاع شاخ ها، محل نصب شاخ ها، فاصله شاخ ها از هم، کفی که حفاظ روی آن قرار میگیرد و برخی موارد دیگر باید دقیقا اصولی و برحسب استانداردهای جاری تولید و ساخته گردد .برای نصب حفاظ شاخ گوزنی نیز باید نحوه نصب به گونه ای باشد که هیچ جنبنده ای نتواند از بالای آن وارد شده و یا از پایین اقدام به بریدن و جدا نمودن آن نماید. عدم رعایت این اصول علاوه بر هدر دادن تمام هزینه های شما، هیچ امنیتی نیز برای آن ایجاد نکرده و در واقع شما ساختمانی بدون محافظ دیوار خواهید داشت.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ نرده ای بالای دیوار 

حفاظ شاخ گوزنی با ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی را دارد به علت تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .از نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی و ضمتنت بهره مند گردد حفاظ شاخ گوزنی از جمله از حفاظ های دیواری های است اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در قدیم استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که نسل جدیدی از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603