حفاظ کشی روی دیوار

محافظ سر دیواری
ژوئن 25, 2021
درب آکاردئونی روی درب منزل 
ژوئن 28, 2021
نمایش همه

برای سارقان، حفاظ کشی روی دیوار غیر قابل عبور است و سارقان در مرحله اول سرقت که شناسایی ساختمانها برای سرقت است وقتی با دیوار هایی که این نوع نرده آهنی به روی آنها نصب شده اند مواجه میشوند از سرقت از آن ساختمان صرف نظر کرده و به قول معروف عطایش را به لقایش بخشیده اند زیرا این نوع نرده آهنی که با الهام گرفتن از شاخ گوزن طراحی شده اند با توجه به ارتفاع و عرض دیوار به گونه ای ساخته میشوند که عبور از آنها بسیار بسیار مشکل بوده و اگرسارقان بخواهند سماجت کنند بعلت وجود شاخکهای تیزی که با گیوتین تیز و برنده شده اند حتما با صدمات بسیار جدی مواجه خواهند شد که این صدمات آنها را از عبور ناتوان خواهد کرد.

محافظ آهنی بالای دیوار

قیمت حفاظ آهنی روی دیوار مدل شاخ گوزنی

نسبت به حفاظ های دیگر بسیار مقرون به صرفه بوده و باید گقته شود که به تراکم آن وضخامت بکاررفته و نوع رنگ حفاظ ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است..گارد آهنی شاخ گوزنی علاوه بر ظاهر زیبایی ک دارد دارای امنیت بالایی نیز میباشد به طوری که مورد تایید نیروی نتظامی ناجابوده. به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد و مورد انتخاب بیشتر مشتریان در میان حفاظ های دیگر بوده و به عنوان پرفروش ترین حفاظ دیوارو بهترین حفاظ دیوار شناخته شدده است.

بهترین محافظ بالای دیوار

 

 تولید انواع حفاظ بالای دیوار

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب کرد. این حفاظ‌ها از ارتفاعات مختلفی برخوردارند. عبور از این حفاظ‌ها تقریباً غیر ممکن است. البته این موضوع به کیفیت حفاظ مورد نظر وابستگی زیادی دارد. هم‌چنین نصب صحیح حفاظ با جوشکاری مناسب و مهارت کافی از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی هم یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید چرا که شما توسط این حفاظ ها امنیت را برای ورودی ساختمان و اهالی آن ایجاد می کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127800603