فروش محافظ فلزی آکاردئونی درب منزل

اهمیت نصب درب آکاردئونی فلزی
سپتامبر 1, 2021
نصب درب آکاردئونی منزل
سپتامبر 5, 2021
نمایش همه

حفاظ کشی بوسیله درب آکاردئونی فلزی یکی از انواع حفاظ های امنیتی آپارتمان محسوب میگردد که به صورت تسمه آهنی نیز برای محافظت از ورود سارقین و اشخاص بیگانه به درون ساختمان میباشد و مقاومت و استحکام بالایی نسبت به بقیه نوع این درب های امنیتی آپارتمان دارد. حفاظ های آهنی آکاردئونی به گونه ای است که دارای یک قاب فلزی است که بر روی در جوش میزنند و به صورت ریلی و راحت باز و بسته شده و جمع میشود. درب ضد سرقت آکاردئونی از جمله بهترین ، با کیفیت ترین و پرفروش ترین محصولات امنیتی منزل است که برای ارتقای ورودی اماکن می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه درب حفاظتی مختلف برای حفاظت از آپارتمان ها تولید شده است اما حفاظ کشی آکاردئونی هنوز از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد. در واقع حفاظ آکاردئونی نوعی درب آهنی ضدسرقت است که به افراد اجازه ورود بدون کلید را نمی دهد و از فضای داخلی خانه به شدت محافظت می کند. نرده آهنی آکاردئونی به عنوان حفاظ درب ورودی آپارتمان، خانه شخصی یا ویلا کاربرد دارد و خطر سرقت از خانه را به صفر می رساند.

 

حفاظ درب آپارتمان مدل جدید

رنگ درب آکاردئونی

رنگ در آکاردئونی تاثیر به سزایی دارد چون در هر شرایط جویی مانع از پوسیدگی درب و حفاظ می شود که این شرکت از رنگ کوره ای یا پودری استفاده می کند که پودر پاشیده شده وداخل کوره می رود تا کاملا به خورد حفاظ برود و همچنین از بلبرینگ ژاپنی استفاده می شود تا درب آسان تر باز و بسته شود تا در هر شرایط و آب و هوایی امکان و پوسیدگی و زنگ زدگی نداشته باشد و استفاده از بلبرینگ ژاپنی که درب راحت و آسان باز و بسته شود و استفاده از قفل مخفی که داخل خود درب اصلی تعبیه شده تا امکان باز کردن توسط دزدان و که با دیلم و سنگ فرز باز می کنند و جود نداشته باشد تا در اثر رطوبت و عوامل محیطی خراب نشود و زنگ نزند. این مدل دربها بسیار مقاوم هستند. قیمت درب آکاردئونی آهنی از دیگر مدلها بالاتر است؛ اما کیفیت و استحکام این مدل دربها از دیگر انواع حفاظ ها بسیار بیشتر است و دوام بیشتری نیز دارند.

حفاظ روی درب آپارتمان

فروش محافظ فلزی آکاردئونی درب منزل

فروش محافظ فلزی آکاردئونی درب منزل با دستگیره فلزی کونیک شده تنها در شرکت از  لحاظ شده و این ویژگی انحصاری برای انواع درب های آکاردئونی آهنی انجام می شود. زیبایی و دوام بالای دستگیره فلزی کونیک شده بر کیفیت نهایی محصول می افزاید. تصاویر کامل درب آکاردئونی یک لنگه و دو لنگه گویای کیفیت محصول در پروژه های گوناگون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547