ساخت تولید حفاظ شاخ گوزنی

اهمیت نصب حفاظ بالای دیوار
سپتامبر 14, 2021
ساخت تولید حفاظ شاخ گوزنی
سپتامبر 18, 2021
نمایش همه

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی برای ساخت تولید حفاظ شاخ گوزنی مراحل ویژه ای دنبال می شود ابتدا فلزات در اندازه های مشخص برش داده می گردد و معمولا سایز ۱۰ میلیمتر برای این منظور مناسب است حال بعد از برش های انجام شده سطوح حفاظ شاخ گوزنی فرم دهی می شود و بخش های خاص آن تیز می گردد. حال با استفاده از جوشکاری قطعات به هم چسبیده می شود . در ساخت و تولید آن به خلاقیت نیاز است تا بتوان از با استفاده از اصولی ویژه قطعات را به هم اتصال داد تا ظاهری شبیه به شاخ گوزن را داشته باشد .ناگفته نماند میله ها در برخی موارد هم اندازه نیستد و در این حالت جوش خوردن آنها سبب ایجاد شاخ های تیز می شود که به عنوان حفاظ می توان از آن استفاده کرد .

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی از محبوبت و استقبال بسیاری در بین سایر حفاظ دیوار برخوردار است . به همین دلیل سعی داریم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و در اختیار شما قرار دهیم در ادامه نیز به طور کلی به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است . بنا به دلایل متعددی بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ هستند و در بازار می توان انواع مختلفی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد . در ابتدای سال های اخیر این نوع نرده ها به عنوان یک ایده ی جالب برای حفاظت از ساختمانها در نظر گرفته شده و در همان سال های اخیر نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد . امروزه می توان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده نمود .حفاظ شاخ گوزنی با ایده اولیه ای از شاخ های درهم تنیده و محکم و زیبای گوزن به دست آمده است. یکی از پارامتر های مهم در حفاظ ها وجود نقاط تیز در آن ها می باشد و با الهام گرفتن از شکل کلی شاخ های گوزن به تعداد نقاط تیز مناسبی می رسیم.

حفاظ فلزی دیوار

نصب حفاظ های روی دیوار

انواع طرح نرده آهنی دیوار و درب اکاردونی به واسطه ساختاری که دارا میباشند در بازه زمانی کوتاهی قابل نصب و اجرا هستند آسانی در نصب این حفاظ ها سبب شده تا بتوان قبل و بعد از اسکان در ساختمان به منظور اجرای این محصول اقدام نمودبه منظور نصب و اجرای انواع حفاظ دیواری و درب های آکاردئونی باید از متخصصان با تجربه در این زمینه بهره گرفته شود. این افراد به برترین حالت ممکن اقدام به اجرای انواع مدل حفاظ می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547