درب آکاردئونی ضد سرقت (آکاردئونی)

قیمت حفاظ آکاردئونی
حفاظ پشت درب آپارتمان (آکاردئونی)
ژوئن 19, 2020
حفاظ پشت درب آپارتمان
درب آکاردئونی ضد سرقت درب آپارتمان (آکاردئونی)
ژوئن 22, 2020
نمایش همه
درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی ضد سرقت (آکاردئونی)
درب های ضد سرقت آکاردئونی راهی مناسب جهت محافظت منزل شما
درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از سازه آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و… نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود.

هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد.

درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.

درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند

می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

درب آکاردئونی ضد سرقت

شرکت حفاظ مارکت  با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به کل مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرستان های کل کشور می اشد و آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان نیز می باشد.

که می توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴ – ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل فرمایید کارگاه این شرکت در بازار بزرگ یافت آباد تهران نیز می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547