حفاظ نرده شاخ گوزنی

اهمیت نصب حفاظ روی دیوار
آگوست 17, 2021
بهترین نرده روی دیوار چیست ؟
آگوست 19, 2021
نمایش همه

حفاظ نرده ای بالای دیوار چون حفاظ نرده شاخ گوزنی معمولا در ارتفاع ٥٠الي١٢٠سانتي متري و در تراكم هاي ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۵ رديف در هر شاخه دو متري با استفاده از ميلگرد هاي ضخيم و يكدست و جوش co2 توليد و عرضه ميگردد.سپس توسط افراد زبده در كنار هم به صورت زنجيره وار جوش داده شده و با حفظ شكل هندسي خود به عاملي باز دارنده در مقابل هر گونه سرقتي تبديل ميشود.رنگ آميزي اينكار به دو صورت روغني و پودري الكترواستاتيك كوره اي انجام ميشود كه نوع پودري آن بهتر و استاندارد تر است .

بهترین حفاظ بالای دیواری

نصب حفاظ شاخ گوزنی

روش نصب حفاظ شاخ گوزنی معمولا با توجه به بستر نصب و نوع دیوار مشخص می‌شود. معمولا بیشتر بسترها، دیوارهایی با درپوش سنگی و سپس دیوارهایی با درپوش فلزی هستند. در پاره‌ای موارد نیز بستر کار جنسی خاص مانند کامپوزیت دارد.رایج‌ترین روش برای نصب حفاظ شاخ گوزنی که برای تمامی بسترها و دیوارها می‌توان از آن استفاده کرد، گذاشتن پین در دیوار است. به این صورت که بالای دیوار و با استفاده از دریل، سوراخ‌هایی به قطر ۸ میلیمتر ایجاد شده و یک پین به قطر ۱۰ میلیمتر داخل سوراخ دیوار قرار می‌گیرد. برای هر شاخه ۲ متری از حفاظ، حداقل ۴ پین ۲ به ۲ و روبه‌روی هم نیاز است تا حفاظ به درستی و محکم در جای خود بایستد. پس از کار گذاشتن پین‌ها، حفاظ بروی دیوار و بین پین‌ها قرار گرفته و به آن‌ها جوش می‌خورد. قسمت جوشکاری شده باید حتما لکه‌گیری شود.

حفاظ بالای دیوار

نصب حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از بیس پلیت

در این روش می توان پلیت هایی را در هنگام دیوارچینی داخل دیوار کارگزاری کرد که بسیار منطقی و مناسب می باشد. ولی در برخی دیوارها که این کار انجام نگرفته می توان این کار را با ایجاد ۴ سوراخ و کوبیدن پیم در این سوراخ ها و اتصال پلیت به پیم ها بستر مناسبی را برای نصب حفاظ ایجاد کرد که از استحکام و زیبایی بالاتری برخوردار باشد. این پلیت ها باید در فواصل حداقل یک متر از یکدیگر کار گذاشته شود سپس حفاظ ها را می توانیم بر روی این پلیت ها جوش دهیم و در مرحله اخر قسمت های جوش شده را با استفاد از رنگ لکه گیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547