حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟
آگوست 19, 2021
قیمت حفاظ شاخ گوزنی
آگوست 22, 2021
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی با ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی را دارد به علت تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .از نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی و ضمتنت بهره مند گردد حفاظ شاخ گوزنی از جمله از حفاظ های دیواری های است اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در قدیم استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که نسل جدیدی از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا هستند.

حفاظ فلزی دیوار

عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و وزن آن می تواند متغیر گردد . هر چقدر که تراکم شاخه‌ها و میلگرد به کار رفته بالاتر رود قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.در مناطق خارج از شهر با توجه به خلوت‌تر بوده و این‌ که سارق زمان بیشتری را می‌تواند برای برش میلگردها در نظر گرفته باشد، لازم و مهم است که حتما از نرده های با تراکم بالاتر استفاده گردد که البته قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. در صورتی که از درب فلزی خوب نیز برای ورودی استفاده کنید این قابلیت خیلی بیشتر خود را نشان خواهد داد.

 

حفاظ امنیتی بالای دیوار

حفاظ امنیتی بالای دیوار :

این حفاظ یعنی حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است که علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی میباشد این حفاظ حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی دارند. حفاظ شاخ گوزنی را میلگرد های بدون آج میسازند به این علت که میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خم شدن دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بالاتری در مقابل خم شدن و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547