قیمت حفاظ دیوار [ نرده روی دیوار ]

نرده حفاظ بالکن و ساختمان
نرده حفاظ بالکن ساختمان
اسفند ۲۲, ۱۳۹۷
حفاظ شاخ گوزنی
اسفند ۲۲, ۱۳۹۷
حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار

انواع حفاظ روی دیوار

برای ایجاد امنیت در منزل چه باید کرد؟

علارقم حفاظ‌های سنتی که بهترین دستگیره برای بالارفتن و جای پا برای ایستادن روی دیوار را برای سارق فراهم میکند، نسل جدید حفاظ‌های روی دیوار ، دارای ایمنی منحصر به فرد می باشند. این حفاظ‌ها که مورد تایید پلیس ناجا نیز می‌باشد، امنیت خانه و آپارتمان را به خوبی فراهم می‌کند.

نرده دیوار

طراحی حفاظ دیوار 

زاویۀ شاخک های این حفاظ ها طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قراردادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمی دهند ، همچنین زیبایی خارق العاده ای به ساختمان شما میدهد بر خلاف حفاظ های سنتی که حیاط را به شکل زندان درمی آورد.

حفاظ دیوار

رنگ آمیزی حفاظ دیوار 

همان‌طور که بیان شد، حفاظ دیوار از جمله بهترین راهکارهای موجود برای ایجاد امنیت منازل است. شرکت حفاظ مارکت ارائه دهنده ایمن‌ترین حفاظ روی دیوار است. همچنین برای رنگ‌آمیزی حفاظ دیوار از بهترین جنس استفاده می‌شود. زیرا رتگ‌آمیزی مانند قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی جدای از زیباسازی نما، از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری می‌کند.

قواعد پیش از رنگ زدن:

برای رنگ آمیزی با کیفیت حفاظ روی دیوار قواعد زیر باید رعایت شوند:

سطح حفاظ دیوار باید عاری از هرگونه خلل و فرج، زنگ زدگی، و کاملا صاف باشد. برای از بین بردن خلل و فرج ابتدا باید سطح حفاظ دیوار را سمباده کشید و در صورت نیاز بتونه کاری کرد.

حفاظ های روی دیوار به ۳ دسته تقسیم میشوند:

۱)حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی ایمنی بالا، زیبایی نسبی و قیمت ارزان مناسب برای مکانها بزرگ مثل باغ ها، پرورش ماهی، فرودگاه ها زندان ها، هتل، ویلا، منازل شخصی و… است. (این محصول توسط تولید کنندگان دیگری نیز در سطح کشور ارائه میگردد که هزینه تمام شده آن بسیار بالاتر از گروه ماست)

حفاظ شاخ گوزنی

طراحی و برقراری امنیت ساختمان با حفاظ شاخ گوزنی:

این حفاظ در ابعاد سفارشی مشتری ساخته می‌شود. اما ابعاد رایج آن به قرار زیر است:

ارتفاع آنها حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سانتی متر است. شاخه‌ها معمولا به طول دو متر ساخته می‌شوند. همچنین عرض نیز به ارتفاع بستگی دارد. معمول عرض بین ۵۰ تا ۷۰ سانتی متر می‌باشد.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی به صورت متداول بین هفت تا سیزده ردیف در دو متر است.

در طراحی حفاظ شاخ گوزنی شاخک اصلی باید از بقیه شاخکها بلندتر بوده و در وسط قرار گیرد.

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی

شاخه اصلی باید به شاسی جوش بخورد و باقی شاخکها به شاخه اصلی جوش کاری می‌شوند. بیشترین در نصی و ساخت حفاظ شاخ گوزنی ۱۵ است. شایان ذکر است برخی تولیید کنندگان جهت تبلیغات شاخه های فرعی را نیز جز شاخه اصلی حساب می‌کنند. و تراکم را تا صد و حتی بیشتر ذکر می‌کنند.

۲)حفاظ بوته ای:

ایمنی و زیبایی فوق العاده و قیمتی به نسبت بالاتر از شاخ گوزنی دارد که از ارتفاع ۵۵ سانت تا ۱٫۵ متر تولید می‌شود. حفاظ بوته‌ای به دلیل طراحی صحیح و منطبق بر اصول راهکارهای امنیتی ساختمان بسیار پر فروش است. مزایای فوق العاده این حفاظ شامل عرض بیشتر این نرده نسبت به نمونه های مشابه است.

حفاظ بوته ای خار

نوع میلگردهای آن سبب شده است تا از ورود سارقان و حتی جانوران مزاحم جلوگیری مند و سبب برقراری امنیت حیاط و حفاظت ساختمان شود. طراحی طوری صورت گرفته که دیگر جای پا برای سارقان وجود ندارد.

۳) حفاظ آبشاری یا سرنیزه ای :

حفاظ مارکت تولید کننده خفاظ آبشاری با بالاترین مقاوت است. این حفاظ که دراری سیستم امنیت منحصر به فردی است، از مقاوم ترین نوع فلز شاخته شده است. حفاظ آبشاری را به بب نوع فلز آن میتوان در هر شرایط آب و هوایی استفده کرد. همچنین ضریب امنیت بالا و فوق العاده آن ورود سارقان را تقریبا غیر ممکن کرده است.

سرنیزه حفاظ

نسل جدید این محصول ترکیبی از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه‌ای یا آبشاری است.

۴) حفاظ لیلیوم :

زیبایی، امنیت. از جهت ظاهر، یک حفاظ می تواند نقش بسیار مهمی در دید ساختمان داشته باشد. به همین دلیل، هر چه حفاظ شما شکیل تر باشد، ساختمانتان شکیل تر خواهد شد. اما از جهت امنیت، همانطور که در بالا گفته شد، نوک گلهای لیلیوم بسیار تیز می باشند، چندین لایه و در سطوح مختلف از این گل ها استفاده می شود و همین موضوع باعث امنیت حداکثر خواهد شد.

نرده روی دیوار

تراکم بالای حفاظ لیلیوم که بسیار چشم نواز است  همچون اثری هنری می ماند،حفاظ را غیر قابل نهوذ کرده است. حفاظ لیلیوم انواع گوناگونی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

کم تراکم: مقرون به صرفه و دارای دو عدد بوته

تراکم متوسط : دارای دو عدد بوته سنگین

پر تراکم : دارای دو عدد بوته و یک بوته میانی

۵) حفاظ نیزار :

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای به عرض ۱۲سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا ۷۰سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.

حفاظ نیزار

مناسب ترین نوع حفاظ جهت ایمنی ساختمان های اداری تجاری و مسکونی و ظاهری مناسب، حفاظ نیزار است. حفاظ های نسل جدید علاوه بر انکه جز سیستم امنیت ساختمان بشمار می روند نوعی دکوراسیون هم محسوب می شوند.

طراحی حفاظ نیزار

شاید جالب باشد بدانید که در طراحی آن مستقیما از طبیعت الهام گرفته شده است. و بوته های آن همچون نیزار جلوه میکنند و به هیچ عنوان شکل زندان به حیاط نمی دهند.

نکات امنیتی ساختمان و منزل

ایمن سازی خانه با کنترل دسترسی‌ها می‌تواند به خوبی انجام شود.روش های حفاظتی مانند نصب دوربین مدار بسته،  حفاظ دیوار ، سیستم امنیت هوشمند، سیستم امنیت دزدگیر وجود دارد. با رعایت آنها می‌توان از ورود سارقان و افراد غیر مجاز جلوگیری کرد. ناگفته نماند که بی توجهی و عدم مسئولیت پذیری ساکنین منازل نیز میتواند باعث وقوع حوادثی چون آتش سوزی شود.

حفاظ مارکت تولید کننده انواع حفاظ جهت ایجاد امنیت در ساختمان ها و منازل می‌باشد. با سابقه درخشان و انجام پروژه های متعدد در سطح تهران و کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان است.

قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات برای بر قراری ایمنی و آسایش هرچه بیشتر شما عزیزان ما را بزرگترین تولید کننده در کشور کرده است.

 

حفاظ لیلیوم سلطنتی (لیست قیمت)

تصاویر حفاظ روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ