انواع حفاظ دیواری بالای ساختمان

انواع طرح حفاظ بالای دیوار
جولای 15, 2021
محافظ دور ساختمان
جولای 19, 2021
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های متفاوت ارتفاع: ۵۰ ارتفاع: ۷۰ ارتفاع: ۹۰ ارتفاع:۱متر ارتفاع:۱/۲۰ ارتفاع:۱/۵۰ تراکم معمولی و تراکم بالا با مناسب ترین قیمت و کیفیت تولید میگردد . حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ دیواری بالای ساختمان است و شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد .

حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ ها برای امنیت دیوار ساختمان، بر اساس نام تجاری آنها که عبارتند از: حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ کلاسیک نیزار، حفاظ نخل مرداب، حفاظ سر نیزه ای و دیگر حفاظ ها می باشند.قیمت حفاظ روی دیوار : حفاظت و تأمین ایمنی محیط کار یا زندگی یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه ای می دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می کنند.

حفاظ بالای دیوار

حفاظ دور دیواری ساختمان و نکات خرید حفاظ آهنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی اغلب با متریال های مقاوم مانند آهن ساخته می شوند که همین امر دلیل بر محبوبیت و ماندگاری این مدل از فنس ها در میان عموم مصرف کنندگان شده است. متریال های استفاده شده در تولید انواع فنس های شاخ گوزن، نیازی به مراقبت های متعدد پس از نصب نخواهند داشت و ماندگاری و دوام بالایی دارند. به کمک نصب محافظ، آرامش خاطر برای تک تک اعضای خانه و یا افراد حاضر در محل کار فراهم می­ شود و همچنین نصب آن­ها نیازی به تخصص ندارد؛ چرا که اجرای ساده و اصولی، مزیت و مشخصه ی مهم این نوع حصارها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش حفاظ : 09127701547