انواع حفاظ دیوار تهران – بهترین محافظ بالای دیوار

انواع نرده حفاظ روی دیوار – گارد محافظ دیواری در تهران
ژوئن 18, 2021
گارد آکاردئونی روی درب – محافظ روی درب ساختمان
ژوئن 20, 2021
نمایش همه

امنیت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به زمان زیادی که از ورود آن به بازار گذشته است دیگر بر همگان عیان است. در این بخش شما را با قسمت های متنوع حفاظ شاخ گوزنی آشنا خواهیم نمود تا بتوانید برترین نرده حفاظ روی دیوار را انتخاب کنید. در ابتدا باید بدانید که حفاظ شاخ گوزنی یک نرده حفاظ فلزی متقارن است. در یک حفاظ شاخ گوزنی ۵ ردیف اصلی به همراه یک ردیف ۲۵ سانتی در قسمت بیرونی تعبیه شده است.

حفاظ روی دیوار

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

یکی از رایج‌ترین حفاظ‍‎های مورد استفاده روی دیوارهای شهر تهران، نرده های شاخ گوزنی هستند. این نرده‌ها به علت شباهت به شاخ گوزن به این نام شهرت یافته‌اند و جزء نرده‌های بسیار زیبا دسته‌بندی می‌شوند.هزینه این نرده‌ها هم نسبت به نرده‌های سرنیزه ای بالاتر است. هر چند که برای این محصول هم محدوده قیمتی مشخصی برای آن وجود ندارد و قیمت نرده وابستگی بسیار زیادی به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع حفاظ مواد مصرفی و کیفیت تولید آن دارد.همان‌طور که گفتیم زیبایی این نوع حفاظ هم از بزرگ‌ترین مزیت‌های آن است؛ مزیتی که با یک رنگ‌آمیزی جذاب دو رنگ می‌تواند جند برابر شود.

حفاظ فلزی دیوار

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ‎‌ در انواع و کیفیت‌های متنوع ساخته میشوند و دو عامل مهم در انتخاب و تهیه حفاظ‌ها برای دیوار و قسمت‌های دیگر کیفیت و زیبایی آن متناسب با محل قرارگیری آن است.
برای مثال در انتخاب حفاظ روی دیوار منزل مسکونی خود استفاده از نرده مناسب و ظاهر آن برای نداشتن احساس بد و زندان گونه اهمیت زیادی دارد باید به یاد داشته باشیم جنس و استحکام نرده در مقابل شرایط آب و هوایی و رطوبت همچنین محفاظت صحیح، زود خراب نشدن و به سادگی بریده نشدن از مهم‌ترین اصول است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی - بهترین نرده محافظ بالای دیواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *